Egy működő és bevált munkaerő toborzási módszer, amely akár évi 3 millió Forint megtakarítást is jelenthet Önnek

Alkalmazottat keres? Megvan a saját módszerünk, amely hatékonyabbá, pontosabbá és gazdaságosabbá teszi a folyamatot

Intelligencia felmérés

Felmérjük az értelmi képességeket – a 120 fölötti értékkel rendelkezők vannak a kellő képességgek birtokában

Személyiségi felmérés

A munkavállalók stabilitását, betegségekre és balesetekre való hajlamát jelzi – óriási költség megtakarítás

Felfogási készséget mérő tesztek

Felfogja -e a munkavállaló, amit kérnek tőle, vagy visszafordíthatatlan kárt okoz a cégnek?

Értékesítésben jártasság felmérése

Megbízhatósági, felelősség és stabilitási tesztek, titkársági teszt, számítástechnikai teszt és az intelligencia teszten belül a felfogási készség felmérése.

Cégtulajdonos? Munkáltató? Ajándékba adunk most 5 személyiségi tesztet az értékesítői részére

Hogyan működik a toborzásunk?

01

Olyan hirdetést írunk, amely a megfelelő tapasztalattal és készségekkel rendelkező jelölteket vonzza az állásra.

02

Az önéletrajzok begyűjtése után gondos szűrést végezünk.

03

Telefonos interjúkat végzünk, speciális tesztekkel kombinálva, attól függően, hogy milyen pozícióba készül a jelölt.

04

Elemezzük felmérés eredményeinek: olyan jelentkezővel állunk-e szemben, aki kiváló képességű, és valószínű, hogy alkalmas a pozícióra?

05

Frontális interjú következik, amelynek során szimulációt végezünk a munka típusának megfelelően.

06

Felmérjük a jelölt felfogási készséget.

07

Elemezzük a jelölt erősségeit és gyengeségeit, valamint az állás sikeres betöltésének esélyeit.

08

Utolsó szakasz: Interjú a felelős vezetővel.

09

A munkavállaló felvételre kerül, és a felelősséget ráruházzák a munkaköri leírás szerint, ha a próbaidő tartama alatt felmond vagy elbocsájtják, egy másik alkalmazott lép a helyébe ugyanazon módszer és eljárás alapján.

Vannak munkaerő közvetítő cégek és vagyunk mi!

Munkaerő közvetítő cégek

30%-%0
Pontosság
%0
előrejelzés
%0
munkafolytonosság
Egy év alatt
%0
Pontosság
%0
előrejelzés
%0

A tények makacs dolgok! A tesztek pontossága és előrejelzése 90% -os sikert mutat

Egy kicsit rólam

Hadar Hila vagyok, felsőoktatási szinten üzleti adminisztrációt és szervezeti tanácsadást tanultam.

Minőségi alkalmazottak toborzására és szigorú szűrésére specializálódtam, speciális és piacvezető tesztek segítségével. Legyen szó akár kiváló értékesítőkről, minőségi osztályvezetőkről, értékesítési koordinátorok elhelyezéséről és képzéséről, vagy akár egy magas szintű ügyfélszolgálati csapat létrehozásáról és képzéséről.

Ügyfeleinket végigkísérjük a telefonközpont és értékesítési rendszer létrehozásának folyamatában mindaddig, amíg a rendszer bevezetésre és független működtetésre nem kerül a vállalkozásukban, a vállalatok és szervezetek értékesítési marketing rendszerének részeként működünk minden területen, teljeskörű és fő partnerek tekintjük magunkat az ügyfeleink sikere felé vezető úton.

Ezenkívül még hogyan segíthetünk vállalkozásában?

Szervezeti tanácsadás

Értékesítési / szolgáltatási képzés

Munkaerő toborzás "kulcsorakész" állapotra

A meglévő központok hatékonyizálása

Személyes kíséret

A tervezéstől az önálló munkáig

Call center létrehozása ától cettig

Támogatás, értékesítés, telemeeting és közönségszolgálati kapcsolat

Megfelelési tesztek elvégzése

Tartalmazza az IQ felmérést, a személyiségben rejlő potenciál és felfogási készség szintjének felmérését

Szabályzati és munkaköri könyvek összeállítása

Az alkalmazottak és a vezetők megfelelő és pontos irányítása céljából

a vásárlóink:

יצירת קשר

רוצה לדעת עוד על השיטה המוכחת לגיוס עובדים? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

Megszakítás